Noc vědců 2024

27. 9. 2024, 17:00 - 22:00
 Kampus VŠB-TUO
Užijme si společně Noc vědců na téma PROMĚNA.

Základní proměnnou světa je proměna. Od evoluce v přírodě po revoluci v technologiích. Svou proměnou a vývojem prochází vše kolem nás. Pojďme společně proměnit jednu noc v roce na jedinečnou oslavu vědy!

Věda je práce jako každá jiná. Ale je to práce neobyčejná. Plná překvapení a nečekaných změn.  Zveme malé i velké, náročné i ty, kteří se radují z maličkostí. U nás si přijdou na své všichni.

Proměnu prodělalo i letošní rozmístění programu. Vynecháme Univerzitní aulu a programová trasa začne v Geologickém pavilonu, Knihovně, budově Fakulty elektrotechniky a informatiky, v nové budově Ekonomické fakulty a dalších zajímavých laboratořích v kampusu, až po IT4Innovations národní superpočítačové centrum a Planetárium.

Těšit se můžete na komentované ukázky, workshopy, promítání i přednášky (ty se uskuteční v budově EKF).

PROGRAM VŠB-TUO

Programu je hodně a času málo, doporučujeme vše předem prostudovat a vybrat si to své.
Na přednáškách a některých prohlídkách si rezervujte místo.

Program Fakulty bezpečnostního inženýrství probíhá na adrese Lumírova 630/13, 700 30 Ostrava-jih-Výškovice.

Vloženo: 27. 8. 2024
Kategorie:  Chystané akce