Poděkování popularizátorům z VŠB-TUO. Ti nejaktivnější jsou z FEI!

V pondělí 20. května proběhla konference o plnění třetí role univerzity. Součástí programu bylo poděkování popularizátorům z jednotlivých fakult.

Dle evidence aktivit, která je na FEI vedena, se v loňském akademickém roce uskutečnilo zhruba 130 aktivit zaměřených na žáky ZŠ, studenty i pedagogy SŠ a na veřejnost. Jedná se o aktivity různé délky - od hodinové až po celodenní, vícedenní i celoroční. Po součtu všech účastníků se popularizátorům z FEI podařilo oslovit více než 700 žáků ZŠ, více než 1 800 studentů SŠ, přes 70 SŠ pedagogů a desítky zástupců další veřejnosti (bez toho, aniž by se do součtu započítávaly akce organizované na celouniverzitní úrovni).

Za tímto skvělým výsledkem je neskutečná práce spousty lidí, kterým patří velké poděkování. To patří také celému týmu vedení fakulty i vedoucím kateder za to, že jsou si vědomi důležitosti této práce a podporují ji.

Poděkovat je nutné zároveň celému týmu oddělení Popularizace, univerzitnímu PR oddělení a kolegům z ostatních fakult, s nimiž na mnohých akcích fakulta kooperuje.

Vloženo: 21. 5. 2024